Vize Başvurularını  En uygun Fiyat Prensibi ile   Dosyanızı hazırlıyor  ve  gereksiz bilgileri çıkarıp, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en okunur ve açık haline getirmeyi sağlıyoruz
  Bazı ülkelerin başvurularında durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben ingilizce mektup yazılması gereklidir. Bunu yazmak ve dosyanıza ekliyoruz.
  Ücretsiz olarak  Seyahat Sigortası, Uçak ve/veya otel reservasyonlarınızı eğer belirlenmemişse veya rezerve edilmemişse ayarlamak ve bunların detaylarını çıktı alarak, dosyanıza eklemek.
  Bazı ülkeler için başvurularınızı konsolosluğa biz götürüyoruz. Bazı Konsolosluklarda Şahsi başvurular kabul edilmiyor. Bu ülkeler için başvurunuzun yetkililere teslimi ve vizenizi  sizin adınıza alıyoruz.
 Şahsi başvuru gerektiren ülkeler için randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve size iletilmesiniz sağlıyoruz.
  Vize görüşmesinden önce, görüşme provası (ofisimizde yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon) İlk kez vize alacaklar için özel danışmanlık, durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz bire bir cevaplandırılması
  Her tür sorularınız için sınırsız  telefon, ya da ofisimizde bire bir destek.
 VizeWorld ile Başvurularınız güvenle yapılır.
Ve bizce en önemlisi 7 yıllık tecrübemiz ve profosyonel ilişkilerimizden doğan güven le başvuru yapabilmenin huzuru…
Bildiğiniz üzere vize evrakları ve bir yığın prosedürlerle uğraşmak gayet stresli , yorucu ve bıktırıcı bir iştir. Eğer buna ayıracak uygun bir bütçeniz varsa VizeWorld olarak  mutlaka profosyonel vize danışmanlığı yardımı almanızı tavsiye ediyoruz. Her ne kadar “ben ingilizce veya gerekli dilleri biliyorum”, veya “benim daha önce vizem var, bir problem olmaz” şeklinde düşünüyorsanız da, bizim tecrübemiz bu tip başvuruda bulunanların çoğunluğunun ne yazık ki hüsrana uğradığı yönündedir. Çünkü bir kere vize verilmesi, tekrar verileceği anlamı taşımayacağı gibi, gideceğiniz ülkenin dilini bilmeniz de size extra bir avantaj sağlamaz.

Vize Başvurularınızı Eksiksiz ( HATASIZ ) olarak yapmak ve Vizenizi Sorunsuzca Güvenilir Şekilde almak için VizeWorld ® İle iletişime geçiniz.

0 212 909 30 70 pbx

info@vizeworld.com