1. Seviye Girişimci Vizesi Birleşik Kırallık’ta geçici bir ikamet iznidir, ve sonradan daimi bir ikamet izni ve Birleşik Krallık vatandaşlığı elde etme imkanı sunar.

1. Seviye Girişimci Programı’nın temel hedefi Birleşik Krallık’a entelektüel sermayeyi çekmektir, ve yalnızca mali varlıkları çekmek için tasarlanan Yatırımcı Programından oldukça farklıdır. Bu nedenle, bir girişimci vizesi başvurusu Birleşik Krallık Vize ve Göç Hizmeti tarafından değerlendirildiğinde, tüm dikkat ilk olarak başvuran kişinin girişimcilik planının gerçekte ne derece ciddi olduğuna verilir.

Aşağıdaki kişiler  1. Seviye Girişimci vizesini elde edebilirler:

  • esas yatırımcı
  • reşit olmayan çocuklar

1. Seviye Girişmci Vizesi elde etmek için şartlar

  •  200 000 GBP
  • Birleşik Krallık’ta iş yapma niyetinin onayı
  • İngilizce yeterlilik belgesi
  • Kendi işini yaratma

VARLIKLI VE BAŞARILI KİŞİLER İÇİN ETKİLİ ÇÖZÜM

Şirketimiz müşterilere, etkinliklerinin doğası gereği akademik ve profesyonel müşteri deneyimi ile ilişkili işletmelere yatırım yapmalarını sağlar.
Bu yaklaşım genellikle olağanüstü sonuçlar sağlar.

Varolan bir şirkete yatırım yapıldığında, bir işin yaratılacağını ve onun başarılı olacağını kanıtlamak zorunda olmazsınız.
Yatırımın yapıldığı faaliyet aslında başvuran kişinin deneyemine denktir, ve bu gerçek niyetin kanıtlanma görevini çok kolaylaştırır.

Tüm Niteliklerini Kullanmak İçin Gelenler:

İŞLETME  SEÇİMİ

Bir VİZE elde etme sürecinde temel zorluklardan biri başvuran kişinin girişimcilik niyetinin Birleşik Krallık göç hizmetine kanıtlanması gerekliliğidir. Bu sorunu, müşterinin akademik ve profesyonel deneyimine en iyi şekilde denk gelen faaliyetlerde bulunan bir şirket seçerek kolayca çözebiliriz.

VİZE ELDE ETMEK İÇİN  GEREKEN TAM PAKET  DÖKÜMANLARIN HAZIRLANMASI

VİZE elde etme sürecinde temel zorluklardan biri başvuran kişinin niyetinin ciddiyetinin Birleşik Krallık göç hizmetine kanıtlanması gerekliliğidir. Bu sorunu, müşterinin akademik ve profesyonel deneyiminin en iyi şekilde denk gelen faaliyetlerde bulunan bir şirket seçerek kolayca çözebiliriz.

HISSE SATIN  ALMA SÜRECİNE EŞLİK ETME

Başvuran kişinin fiili işletmeye katılımı şirket hisselerinin satın alınması aracılığı ile sağlanır (mülkiyet). İşletme sahipleri ile müzakere ederken müşterinin menfaatlerine vekalet ederiz ve kapsamlı müşteri korumasının yanında, gerekirse gelecekte işletmeden çekilme için en uygun şartları sağlarız.

ÇALIŞMA ALANLARININ  YARATILMASI

Yatırım kabul edildiğinde, şirketin müşterinin işletmedeki katılımını tasdikleyen gerekli dökümanları derlemesi, 2 iş yaratması ve müşteriyi şirket idaresine ataması gerekir. Tüm bunlar olumlu bir sonuç için gereklidir
 

EK SÜRE  İÇİN KOŞULLAR  SAĞLAMA

Avukatlarımız müşteri daimi oturma izni alana kadar gereksinimleri karşılamak için şirketin uygunluğunu denetler.

KAPSAMLI  DESTEK

Yeni bir ülkeye taşınınca vergi konuları, emlak satın alma veya kiralama, bir eğitim kurumu seçme gibi birçok sorunun belirmesinin kaçınılmaz olduğunu iyi biliyoruz.
Üyelik programımız aracılığıyla müşterilerimize yardım etmek çözüm arama ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Örnek durumlar

ÖRNEK 3. Çocuklar için parlak bir başlangıç

Görev:

Bir öğrenci için çalışabilme ve iş piyasasına erişim

Çözüm:

Ülkedeki en iyi üniversitelerin birinden mezun olduktan sonra, Birleşik Krallık’ta bir kariyere başlamak gayet mantıklıdır. Bir çalışma izni olmadan genç bir profesyonelin fırsatları sıfıra yakındır. Şirketimizin yardımı ve Krallık Planı’nın ortak hizmetleri ile ebeveyninin bir Girişimci Vizesi elde etmesi yeni mezun öğrencinin parlak bir başlangıç yapmasına yardımcı olacaktır.

Krallık Planı vasıtası ile ebeveynin bir Girişimci Vizesi elde edilebilmesi çocuklara Birleşik Krallık’ta çalışma ve iş piyasasına erişim sağlar.