Kanada dil okulları öğrencilere avantajlı ve eşsiz birçok program sunmaktadır. 4 haftadan başlayan programlarla Kanada’da kolaylıkla eğitim alabilirsiniz.
İngilizce ve Fransızca eğitim programları sunan Kanada dil okulları, yüksek kaliteli eğitim sistemi ve öğrenci memnuniyetiyle tanınmaktadır.
Başta Toronto, Vancoucer, Ottawa ve Montreal olmak üzere Kanada’nın birçok noktasında eğitim alabilirsiniz. Eğitim süresince katılacağınız sosyal faaliyetler ve okulların organize edeceği etkinliklerle birlikte eğitiminizi pekiştirebilir, çok daha pratik yapma şansına sahip olabilirsiniz.
Eğitim süresince sağladığı avantajların yanı sıra Kanada Doları kurunun, alternatif ülkelere nazaran çok daha düşük kurda seyretmesi, Kanada’daki yaşam giderleri göz önünde bulundurulduğunda sunduğu avantajları anlamamız iyi seçeneklerden birisi haline getirmektedir.
 
 

Macaristan Vizesi için Gerekli Evraklar

  Macaristan vizesi başvurunuzu VizeWorld ile güvenle gerçekleştirin. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Macaristan seyahatlerinizi riske atmayın. VizeWorld’ün alanında uzman danışmanlarıyla GÜVENLE BAŞVURun ! En az 6…

Kanada Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

Dil okulu fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Hangi şehirde eğitim alacağınız, eğitim süresinin ne kadar olacağı gibi birçok farklı soru, Kanada dil okulu fiyatlarını etkilemektedir.
Özellikle katılım sağlanacak program türü ve süresi Kanada dil okulu fiyatını etkileyen en önemli faktörlerlerdir. Genellikle okullar: Haftalık ve haftalık kaç saatlik eğitim alınacağını belirleyerek program ücreti sunmaktadırlar.
VizeWorld’ün öğrencilerine özel programlardan yararlanmak, Kanada’da ekonomik dil eğitimi almak için ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.
 

Kanada Dil Okullarında Konaklama Seçenekleri Nelerdir ?

Uzun süreli eğitim programlarındaki en önemli adımlardan biriside konaklamadır. Kanada dil okulunda eğitim alan öğrencilerin karşısına konaklama için birçok farklı seçenek çıkmaktadır.
Öğrencilerin konaklama süreçleri için birçok farklı seçeneği vardır. Aile yanı konaklama, yurtta konaklama veya ev kiralama seçenekleri bunlar arasında en popüler olanlarıdır.  Elbette her birinin kendi içerisinde avantajları ve dezavantajları vardır.
Konaklama türleri hakkında bilgi almak için VizeWorld’ün alanında uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.