Kanada Dil Okulları

Kanada dil okulları öğrencilere avantajlı ve eşsiz birçok program sunmaktadır. 4 haftadan başlayan programlarla Kanada’da kolaylıkla eğitim alabilirsiniz.

İngilizce ve Fransızca eğitim programları sunan Kanada dil okulları, yüksek kaliteli eğitim sistemi ve öğrenci memnuniyetiyle tanınmaktadır.

Başta Toronto, Vancoucer, Ottawa ve Montreal olmak üzere Kanada’nın birçok noktasında eğitim alabilirsiniz. Eğitim süresince katılacağınız sosyal faaliyetler ve okulların organize edeceği etkinliklerle birlikte eğitiminizi pekiştirebilir, çok daha pratik yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Eğitim süresince sağladığı avantajların yanı sıra Kanada Doları kurunun, alternatif ülkelere nazaran çok daha düşük kurda seyretmesi, Kanada’daki yaşam giderleri göz önünde bulundurulduğunda sunduğu avantajları anlamamız iyi seçeneklerden birisi haline getirmektedir.

 

 

Kanada Eğitim Programları

Dünya’nın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahip ülkesi şüphesiz Kanada’dır. Benzersiz ve ekonomik eğitim programları sunan Kanada, sıklıkla tercih edilmektedir. Kanada Eğitim Programları Kanada Lise Eğitimi: Kanada liseleri devlet ve özel okullar olarak ikiye ayrılmaktadır. Kanada vatandaşlarının %91’i devlet liselerini tercih etmektedir. Kanada liseleri,Kanada vatandaşlarına ücretsiz yabancılara ücretlidir. Ücretler bölge,eyalet ve okullara göre değişiklik göstermektedir. Ortalama bir rakam söylemek mümkün değildir,